Skocz do zawartości

KuzynProcesor

Użytkownik
 • Zawartość

  77
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O KuzynProcesor

 • Tytuł
  Użytkownik I

Informacje

 • Nick w MC
  Procesor

Ostatnie wizyty

395 wyświetleń profilu
 1. KuzynProcesor

  Poprawi mi ktoś ten skrypt?

  Dodam jeszcze, że bot działa jak wchodzi na serwer
 2. KuzynProcesor

  Poprawi mi ktoś ten skrypt?

  SIEMKA! Ostatnio zacząłem robić sobie skrypt na weryfikację graczy z kontem discord. Używam do tego dodatku Vixio Kawałek skryptu: if {chceZweryfikowac::%player%} is "true": delete {chceZweryfikowac::%player%} send "&8&l» &7Przejdź teraz do okienka na Discordzie!" if %{kontoDiscord::%player%}% has role %[NIEZWERYFIKOWANY]%: create text channel usluga-zweryfikuj1 in Kanały Weryfikacyjne Nie działa mi linijka: if %{kontoDiscord::%player%}% has role %[NIEZWERYFIKOWANY]%: #POKAZUJE BŁĄD create text channel usluga-zweryfikuj1 in Kanały Weryfikacyjne #TUTAJ NIC NIE POKAZUJE (MYŚLE ŻE JAK @UP ZROBIŁBYM DOBRZE TO BY POKAZAŁO ERRORA) Logi errora z konsoli: --[ DZIĘKUJĘ Z GÓRY ZA POMOC ]--
 3. KuzynProcesor

  --[ DO ZAMKNIĘCIA ]--

  ---[ DO ZAMKNIĘCIA ]---
 4. KuzynProcesor

  [DO ZAMKNIĘCIA] MySQL

  Ok, znalazłem coś na necie i wrzuciłem sobie do SK. ---[ TEMAT DO ZAMKNIĘCIA ]---
 5. KuzynProcesor

  [DO ZAMKNIĘCIA] MySQL

  Witam! Ostatnio napisałem skrypt na kody (coś a'la vouchery, tylko że w komendzie). Jest taka kwestia - czy ktoś powiedziałby mi jak: - usunąć jakąś wartość z MySQL (w kolumnie "kod" zmienna {kod1}) - sprawdzić, czy dana wartość istnieje w MySQL (w kolumnie "kod" zmienna {kod1})
 6. KuzynProcesor

  Pobieranie danych z yaml - dziwny błąd

  Okej, coś było nie tak. Teraz wszystko działa. Do zamknięcia
 7. Witam! Ostatnio tworzyłem pewien skrypt z plikami YML. Otóż SKRIPT nie pobiera mi plików! Używam czegoś takiego: if file "plugins/pCase/config.yml" doesn't exists: download from "https://raw.githubusercontent.com/dalsza/sciezka/url/config.yml" to "plugins/pCase/config.yml" No i problem w tym, że gdy normalnie otworzę stronę, jest kod. Ale SK nie umie go pobrać. Pomoże ktoś?
 8. KuzynProcesor

  Placeholder

  Hejka, mam taki problem z MVdW Placeholder API - nie umiem użyć tego KLIK ? Czy ktoś pomógłby mi, jak taki placeholder walnąć w zmienną (set {jakas_zmienna} to placeholder...)
 9. KuzynProcesor

  SKRYPT NA ITEMY

  Okay napisałem sobie sam temat do zamknięcia
 10. KuzynProcesor

  SKRYPT NA ITEMY

  Nie, dziękuje. Chodzi o to, że na moim serwerze SkyBlock po stworzeniu wyspy usuwane są itemy. Jednak gracze są nieuczciwi i pomiędzy sobą "przechowują te itemy", przez co unikają ich usunięcia, oraz działają na szkodę serwera. Więc napisz mi ten skrypt.
 11. KuzynProcesor

  SKRYPT NA ITEMY

  Hejka, napiszę mi ktoś skrypt na to, że jak wyrzucimy item to mozemy go podnieść, ale już ktoś inny bez permsiji "podnies.item" nie może podnieść. Dziękuję!
 12. KuzynProcesor

  Kolorowe szkło

  Hejka, mam problem z nowym SK. Kiedyś wpisywałem "black glass" i był ten czarny "stained glass pane" . W nowych wersjach SK, gdy wpiszę "black stained glass pane" to jest białe. Zrobienie czegoś takiego: "stained glass pane:7" nie działa, bo już ID nie działają... (WIEM, ŻE TO NIE KOLOR CZARNEGO, TYLKO SZAREGO!!!!!!) Czekam na pomoc ~ Kuzyn Procesor
 13. KuzynProcesor

  [Wątek usunięty]

  Ten wątek został usunięty przez jego autora (@KuzynProcesor)
 14. KuzynProcesor

  HCP WARP GUI

  format slot [slot] of player with [ilosc] of [item] named [nazwa] to close then run [execute player command "warps [warp]"]
 15. KuzynProcesor

  Wordpress i skript

  Czyli?? Dasz gotowy kod??
×