Skocz do zawartości

KuzynProcesor

Użytkownik
 • Zawartość

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O KuzynProcesor

 • Tytuł
  Użytkownik I

Informacje

 • Nick w MC
  Procesor

Ostatnie wizyty

466 wyświetleń profilu
 1. KuzynProcesor

  Skript

  Kilka poprawek, nie testowane: command /blacklist [<text>] [<offline player>] [<text>]: trigger: if arg 1 is "add" or "remove": if player has permission "blacklist": if arg 1 is "add": if arg 3 is set: set {_player} to "%argument 2%" parsed as offline player set {bclist::%p{_player}%} to "%arg 3%" send "&6dodano %{_player}% do black listy za: %arg 3%" kick {_player} due of "&6BlackList: %arg 3%" else: send "&6Podaj powod" else: delete {bclist::%arg 2%} send "&6Usunięto %arg 2% z BlackListy" if arg 1 is "list": send "&6Lista:" loop {bclist::*}: send "&6%loop index% &5>> &f%loop-value%" on join: if {bclist::%player%} is set: kick player due of "&6BlackList: %{bclist::%player%}"
 2. Pisałem sobie taki skrypt: script options: $ init com.mysql.jdbc.Driver $ db url jdbc:mysql://[pewne dane]:3306/[pewne dane] $ db username [pewne dane] $ db password [pewne dane] on join: set {_IP::%player%} to player's ip set {_czyZweryfikowany::%player%} to objects in column "tickets" from result of query "SELECT * FROM tickets WHERE ip = '%{_IP::%player%}%'" and close if {_czyZweryfikowany::%player%} is not set: No i w konsolce mam taki error: No i ze strony WWW wszystko działa, zapisuje się do MySQL itd. Zadaniem tego skryptu jest sprawdzeniem czy w bazie jest rekord z adresem IP użytkownika (gdzie ip = %{_Zmienna.z.IP.gracza}%). Tylko to nie działa (nie odczytuje). Poprawiłby mi to ktoś?? Z góry dzięki
 3. Dodam jeszcze, że bot działa jak wchodzi na serwer
 4. SIEMKA! Ostatnio zacząłem robić sobie skrypt na weryfikację graczy z kontem discord. Używam do tego dodatku Vixio Kawałek skryptu: if {chceZweryfikowac::%player%} is "true": delete {chceZweryfikowac::%player%} send "&8&l» &7Przejdź teraz do okienka na Discordzie!" if %{kontoDiscord::%player%}% has role %[NIEZWERYFIKOWANY]%: create text channel usluga-zweryfikuj1 in Kanały Weryfikacyjne Nie działa mi linijka: if %{kontoDiscord::%player%}% has role %[NIEZWERYFIKOWANY]%: #POKAZUJE BŁĄD create text channel usluga-zweryfikuj1 in Kanały Weryfikacyjne #TUTAJ NIC NIE POKAZUJE (MYŚLE ŻE JAK @UP ZROBIŁBYM DOBRZE TO BY POKAZAŁO ERRORA) Logi errora z konsoli: --[ DZIĘKUJĘ Z GÓRY ZA POMOC ]--
 5. Ok, znalazłem coś na necie i wrzuciłem sobie do SK. ---[ TEMAT DO ZAMKNIĘCIA ]---
 6. Witam! Ostatnio napisałem skrypt na kody (coś a'la vouchery, tylko że w komendzie). Jest taka kwestia - czy ktoś powiedziałby mi jak: - usunąć jakąś wartość z MySQL (w kolumnie "kod" zmienna {kod1}) - sprawdzić, czy dana wartość istnieje w MySQL (w kolumnie "kod" zmienna {kod1})
 7. Okej, coś było nie tak. Teraz wszystko działa. Do zamknięcia
 8. Witam! Ostatnio tworzyłem pewien skrypt z plikami YML. Otóż SKRIPT nie pobiera mi plików! Używam czegoś takiego: if file "plugins/pCase/config.yml" doesn't exists: download from "https://raw.githubusercontent.com/dalsza/sciezka/url/config.yml" to "plugins/pCase/config.yml" No i problem w tym, że gdy normalnie otworzę stronę, jest kod. Ale SK nie umie go pobrać. Pomoże ktoś?
 9. Hejka, mam taki problem z MVdW Placeholder API - nie umiem użyć tego KLIK ? Czy ktoś pomógłby mi, jak taki placeholder walnąć w zmienną (set {jakas_zmienna} to placeholder...)
 10. KuzynProcesor

  SKRYPT NA ITEMY

  Okay napisałem sobie sam temat do zamknięcia
 11. KuzynProcesor

  SKRYPT NA ITEMY

  Nie, dziękuje. Chodzi o to, że na moim serwerze SkyBlock po stworzeniu wyspy usuwane są itemy. Jednak gracze są nieuczciwi i pomiędzy sobą "przechowują te itemy", przez co unikają ich usunięcia, oraz działają na szkodę serwera. Więc napisz mi ten skrypt.
 12. Hejka, napiszę mi ktoś skrypt na to, że jak wyrzucimy item to mozemy go podnieść, ale już ktoś inny bez permsiji "podnies.item" nie może podnieść. Dziękuję!
 13. Hejka, mam problem z nowym SK. Kiedyś wpisywałem "black glass" i był ten czarny "stained glass pane" . W nowych wersjach SK, gdy wpiszę "black stained glass pane" to jest białe. Zrobienie czegoś takiego: "stained glass pane:7" nie działa, bo już ID nie działają... (WIEM, ŻE TO NIE KOLOR CZARNEGO, TYLKO SZAREGO!!!!!!) Czekam na pomoc ~ Kuzyn Procesor
 14. Ten wątek został usunięty przez jego autora (@KuzynProcesor)
×