Skocz do zawartości

MrPatryk07

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  643
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Aktywność reputacji

 1. Polubienie (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla gnomq w {Szukam} 'Współlokatora' na opłacanie serwera   
  "Hejka xd" Opuść to forum.
 2. Śmiech kappy (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla Tymekd w [BETA] Skript na legendarnego rusta.   
  Ja to robię z nudów bo nie mam co pisać
 3. Polubienie (+1)
  MrPatryk07 otrzymał(a) reputację od jaku49 w [BETA] Skript na legendarnego rusta.   
  yyyy a niech naraz 15-30 osób spróbuje coś takiego zrobić... Na pewno nie zlaguje serwera
  edit: ładne odkopanie tematu :@ 
 4. Śmiech kappy (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla maxcom1 w Wniosek o utworzenie klubu: CommandCrafters   
  Witam! Chcialbym utworzyć klub "CommandCrafters" w którym uczestnicy będą mocno pomagać forum, użytkownikom i robić skrypty.
  Klub ma pomagać wszystkim.
 5. Polubienie (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla bvcz w Wniosek o utworzenie klubu: CommandCrafters   
  Czy do pomocy użytkownikom nie wystarczają odpowiednie działy na forum?
 6. Polubienie (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla Gonti w [$] Skrypter na serwer MiniGames   
  Nie polecam tego pana, wyzywa, bawi się oraz nie jest dobry w tym co robi. Na dodatek odejdzie od twojego projektu bo już mu się nie będzie chciało.
 7. Polubienie (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla Frostyliusz w Szukam osoby która pisze pluginy lub ma core na serw   
  Witam poszukuję osoby która pisze pluginy na serwery mc easyhc i ma np swojego cora , za wszystko oczywiscie zaplace
 8. Polubienie (+1)
  MrPatryk07 otrzymał(a) reputację od pandax w Timer w js   
  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
  nie ma za co  
 9. Polubienie (+1)
  MrPatryk07 otrzymał(a) reputację od Neeviq w SklepSMS - skrypt na sklep sms   
  Witajcie forumowicze!
  Przedstawiam skrypt na sklepsms!
   
             
  Co to za skrypt?
  Skrypt SklepSMS polega na tym, że po wpisaniu /kod [ranga] [kod] generuje plik z kodami.
  Wygląda to tak:
  Gracz: Ranga: Kod:
  Po co takie coś? Większość serwerów ma zamiar zarabiać podając graczom kody SMS które wysyłają itd.. Potem Właściciel musi wpisać go do Portfela a potem dać range. Ten skrypt to ułatwia!
  Jest to sk typu Zrób to sam. Możesz przeczytać jaki gracz napisał kod i go sprawdzasz. Lecz znając życie i mając kilka serwerów to akurat ten sk mi to ułatwił!
   
  Komendy:
   
  /kod [ranga] [kod o długości 8 znaków]-generuje plik plugins/skript/log/kody/kod. Dostępne rangi to headadmin, vwlasciciel i zbroja. Oczywiście to przykłady! Możesz, a nawet dla prawidłowego funkcjonowania zmień na np, vip,mod,admin itp. Kod który nie ma długości=8 znaków zostaje automatycznie odrzucony- pisze, że jest błędny.
  /sms [ranga]-(podałem wyżej jakie są podstawowe rangi i musisz przystosować to do swojego serwera) Wyświetla info o danej randze.
   
  Download:
  v 1.0
  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
  v 2.0
  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
  Zmiany:
  v 2.0
  Dodano options- lepsze i szybsze edytowanie informacji o kodach, rangach i numerach. Teraz już nie trzeba ,,zaglądać" do kodu.
  Dodano czas spamu- aby ograniczyć spam komendą [1800=30min]
   
   
   
  PS. To mój 1sk :D! Więc proszę o mniej surowe komentarze. Co to tego, że może były takie sk to mam na swoją obronę, że ten jest zupełnie inny od innych.
  Jakiś fajny przycisk jest chyba gdzieś tu :p_____________
    ____                                                             ______                                                               ______________________                                                               __________                                                                                |                                                                      |                                              /                                            
 10. Kappa (0)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla Sop24PL w Timer w js   
  Proszę:
  Jak widać można zapisać to prościej
   
 11. Super (+1)
  MrPatryk07 otrzymał(a) reputację od KrejzolekPRO w Timer w js   
  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
  nie ma za co  
 12. Polubienie kappy (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla KrejzolekPRO w Timer w js   
  Witam, chce zrobić timer. Ma on działać na zasadzie, gdy klikniemy w tekst to tekst zamienia się w licznik i zaczyna liczyć, natomiast kiedy klikniemy ponownie to timer stopuje i dopiero kolejne kliknięcie rozpoczyna od nowa liczenie. Mam nadzieję, że jasno wyjaśniłem i przy okazji załączam mój kod tutaj: https://code.skript.pl/KW7ivqzD
 13. Polubienie (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla JanekJaran w Wniosek o interpretacje zapisu w regulaminie [§2.2.1]   
  Zwracam się z prośbą o zdefiniowanie reklamy, o którym mowa w regulaminie forum w §2.2.1.
  Uzasadnienie: Wątpliwości, czy jako reklamę należy traktować celowe działanie, czy też jakiekolwiek wspomnienie o projekcie lub serwerze. Wątpliwości powstały w wyniku dwóch sprzecznych opinii moderacji na ten temat.
  Po wydaniu interpretacji wnoszę o unormowanie definicji reklamy poprzez wydanie zarządzenia.
 14. Polubienie (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla bludis w Zapisywanie danych   
  Tutaj masz mistrza - chyba najlepiej tłumaczy.
  Top 10 górników na chacie:
  Top 10 górników w gui:
  Tylko musisz by być na jakimś tam poziomie w Skript, żeby coś z tego zrozumieć.
  @Nayan
 15. Śmiech kappy (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla AidisProPlayer w [Budowniczy] [Skrypter] Serwer RolePlay   
  4 osoby które podjęły ze mną współprace.
 16. Polubienie (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla AidisProPlayer w [Budowniczy] [Skrypter] Serwer RolePlay   
  A wy co tylko $$$?
 17. Polubienie (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla Pyniu333 w sf4.screskill.com [Survival/Freebuild/4Fun] ... Nasza Pasja !   
  @NieUsuwajciePostaPLS
  Serwer ma bardzo długą historie, kiedyś na nim grałem.
 18. Śmiech kappy (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla PoweredDragon w Technik   
  Dobra. Jako światły i wszechpotężny członek administracji i moderacji zstąpiłem tutaj, by zająć się ścierwotreściami tego tematu, albowiem @Vylence wezwał mnie, wiedząc, że źle się dzieje...

  @Rejszpat mimo wszystko piszesz głupoty. Nie w moim czy Vylence'a interesie jest dowodzić, że jego kody backdoorów nie mają czy dobrze działają czy istnieją, ale nie w twoim oczerniać go tylko na podstawie tego, że ich nie podał. Oto przykładowe powody o które prosiłeś, dla których się tutaj nie znalazły (zaczerpnięte jako wnioski z książki "Efekt Lucyfera. Dlaczego dobrzy ludzie robią złe rzeczy" Philipa Zimbardo)
  Strach psychologiczny
  Autor został od początku skrytykowany i nie chce zamieścić wtyczki z obawą o bezpodstawną krytykę. Uważa was jedynie za krytyków, nie zaś osoby oceniające. W momencie strachu psychologicznego, proste fakty mogą nie docierać do świadomości osoby mu poddanej. Wyparcie
  Autorowi wydaje się, że jego wtyczki są na tyle dobre, że sam sobie nie musi tego udowadniać. Wypiera więc ze świadomości fakt, że i wam musi cokolwiek udowadniać. Niechęć społeczna
  Gracz uważa was za grupę nieodpowiednią do oglądania jego wtyczek. Nie widzi w was potencjalnych klientów, bo nie zachowujecie się jak takowi, więc on sam nie widzi powodu, aby was tak traktować. I to są możliwe powody o podłożu psychologicznym, dla których wtyczek nie zamieścił. Nie wpadnie na nie raczej ktoś, kto psychologii nie studiował. Nie muszą pokrywać się z powodem rzeczywistym (że wtyczki są słabe/zawierają backdoory/nie istnieją/krasnoludki ukradły dostęp do gt)
  Btw. prawnie sugerowanie czegoś i oskarżanie są tak samo zakazane i uznawane za oszczerstwa i pomówienia. Karane przez sąd grzywną, a, przy znacznym znieważeniu, ograniczeniem lub pozbawieniem wolności (ta sytuacja to jednak na tyle abstrakcja, że czytając rejestry różnych archiwalnych spraw, nawet się z taką nie spotkałem).
   
  @xDGWG
  Ciekawi mnie jakie konkretnie inne znaczenie może mieć `xD` w toim nicku, chociaż w twoim kontekście wydaje mi się, że zgrabnie chciałeś połączyć DGWG, cokolwiek to oznacza, z `x`, który jest dość popularny w nickach. Uważam jednak takie ocenianie nicku przez @jaku49 za idiotyczne. Równie dobrze można by powiedzieć, że ma `49` w nicku, czyli liczbę dziesiątek i jedności roku powołania NATO do życia. Kto tak robi? 60-letni historyk albo 14-latek, który chce się popisać. 

  Poza tym nieodpowiednim jest wrzucanie reakcji rak wszędzie gdzie popadnie w tym temacie, czy gdzieś, gdzie jaku napisze post . Aktualnie staramy się wyciągnąć od ciebie rzeczywiste informacje i pamiętaj, w życiu (a jeśli masz 17 lat to dość ważne) nikt nigdy nie weźmie od ciebie nic na słowo. Jak w CV napiszesz `mówię biegle po angielsku, hiszpańsku, portugalsku` to szef to sprawdzi. Jak napiszesz, że umiesz programować w stopniu zaawansowanym - zapyta cię o program. Świadectwo słowne to żaden dowód. Jak pojawi się ktoś, kto potwierdza twoją wersję - dobrze, ale i tej osobie nikt nie uwierzy. Mogła ona zostać opłacona, zrobić to ze współczucia lub być po prostu twoim kolegą namówionym do takiego działania.

  Ostatecznie, nie twórz multikont, aby napisać dobrą opinię do swojego tematu, bo to żałosne zachowanie... (o ile w rzeczywistości pierwszy post napisało twoje MK, a wszystko na to wskazuje. Mimo wszystko porada zostaje zachowana na przyszłość nawet jeśli to akurat nie jest twoje MK)
  Pamiętaj też, że moderator nie jest tu po to, by ciebie karać. Jego zadaniem jest utrzymanie porządku, uczenie użytkowników i zachowanie zgodności z regulaminem. Tak się składa, że w tym temacie głównie ty go łamiesz, głównie ty jesteś karany czy pouczany. Wynika to z twoich błędów, a nie z postawy moderatora, który obrał sobie ciebie za cel czy coś.

  W dodatku uczący się programista, to może co najwyżej przepisać bardziej zaawansowane wtyczki. Umiejętność napisania ich od zera wyklucza proces uczenia się.


  Napomnę na koniec, że to nie są nic nie warte komentarze i posty. @Vylence przytoczył już definicję forum, więc nie będę tego robił. Większość z nich jest treściwa, aczkolwiek ty nie chcesz przyjąć do wiadomości, że się mylisz.

  @Nioo i @Rejszpat
  Co do poprawiania własnych błędów - oczywiście, że nie ma w tym nic złego. W Polsce płacąc mu za to rzeczywiste pieniądze płacicie jakoby za usługę. Jeśli się z nich nie rozliczy to jego, nie wasz błąd, ale technicznie z tytułu rękojmi czy gwarancji autora macie prawo do reklamacji. To bez związku ale oddaje ideę. Po co istniałyby takie przepisy jak rękojmia, czy takie zabiegi jak gwarancja, jeśli produkt zawsze działałby bez zarzutów i nie miał błędów.
   
  Takie coś się zdarza pisarzom dobrych wtyczek czy skryptów. Nie muszę mówić, że autor Funnyguilds tak powszechnie używanego stwierdził, że to syf i nikomu nie poleca. Błędy są, były i będą, ponieważ nie zawsze wynikają z problemów w samym kodzie, a czasami po prostu z tego, że nakładają się na siebie dwie podobne struktury i jedna zakłóca działanie drugiej (tak jak bodaj w SkQ i Wildskript było to samo polecenie, które w rezultacie nie działało. Z tego samego powodu SkUtility czy Skellet dodają przed poleceniami możliwość dodania SkU czy Skellet, żeby taki problem nie wystąpił). Jeśli naprawia swoje błędy a dalej jest technikiem, jaki problem? Jak ja pomagałem technicznie przy serwerze sky.cs.pl, też zdarzały się błędy i nie wynikały z błędów skryptów, tylko z błędów wtyczki. Musiałem znajdować drogi, aby je obejść.
   
  Podsumowując
  @Rejszpat @jaku49 @Nioo @nicku1 @Ixidi @xDGWG @_Of3k @xavezz @LuckyPotato @KrejzolekPRO @xmash @xVendrome

  Apeluję, aby nikt nie powielił już (nawet jeśli tego nie robiliście) tego samego w temacie. Dalsze powielanie wiadomości typu `umieść wtyczkę` będzie traktowane jako spam i karane z ramienia moderacji (również oznaczonej). Dalsze powielanie czegokolwiek co zostało już wspomniane jak bezpodstawne podejrzenia i oskarżenia również. Przepraszam za zabieg oznaczania każdego, ale uznałem, że warto poczytać i wyciągnąć pewne wnioski na przyszłość.
   


   
   
 19. Super (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla jaku49 w StifMC.pl - Stabilność i bezpieczeństwo   
  Serwer może być spoko,
  ale prezentacja powinna zostać wykonana lepiej.
 20. Polubienie (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla Centurion w StifMC.pl - Stabilność i bezpieczeństwo   
  Słaba prezentacja oprócz tego nawet nie wiem co tam znajdę więc nie wbijam
 21. Polubienie (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla xAxee w CastleMod   
  tak  ale skrypt to sobie wywróżymy
 22. Polubienie (+1)
  MrPatryk07 otrzymał(a) reputację od jaku49 w Hosting a serwer   
  tu kolega w błąd po części może wprowadzać, bo jest coś takiego jak _minecraft._tcp czy coś takiego dodawanego przed nazwą serwera w rekordzie A. W necie masz od groma poradników  
 23. Polubienie (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla cowoskyy w Hosting a serwer   
  Musisz utworzyć subdomene i podpiąć do niej serwer, a do głównej domeny stronę.
 24. Polubienie (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla LloydPL w Skrypterem   
  localhost?
  @frizzuczekXDD napisałem 2h temu a ty zedytowałeś 11minut temu, co mam się ogarnąć? i czemu mi raka dałeś za przypomnienie :
 25. Polubienie (+1)
  MrPatryk07 przyznał(a) reputację dla spadajokk w Topki serwerowe   
  Osobiście polecam tobie plugin LeaderHeads.
  Skrypt na topki? Każdy przygłupii go zniszczy w 5 minut.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...