Skocz do zawartości

kapi.

Użytkownik
 • Zawartość

  1507
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana kapi. w dniu 8 grudnia

Użytkownicy przyznają kapi. punkty reputacji!

8 obserwujących

O kapi.

 • Tytuł
  ten co rabat dostał
 • Urodziny 24.03.2003 (15.735066910 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  vanillaen

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kapi.

  Skript nie rozpoznaje rodzai drewna.

  if event-block *** i tak właściwie to wklej id, a potem skript ci da ostrzezenia zebys zmienil te na id na okreslona* nazwe. * - komunikat wyskoczy i tam bedziesz mial nazwe napisana.
 2. kapi.

  Problem z sklepem w GUI

  W zmiennych gdzie dodajesz coinsy zmień "{coins.%player%}" na player-arg.
 3. kapi.

  Ranga

  Przecież jak na spotify wygaśnie premium to przez najbliższy dzień można jeszcze słuchać muzyki bez reklam...
 4. kapi.

  Wyłączanie i włączanie dropu

  variables: drop::%player% = true command /drop [<text>]: trigger: if arg is "on": set {drop::%player%} to true send "wlaczone" if arg is "off": set {drop::%player%} to false send "wylaczone" on drop: if {drop::%player%} is false: cancel event send "drop wylaczony aby wlaczyc wpisz /drop on"
 5. kapi.

  Skrypt na odblokowywanie chatu od lvl.

  variables: chat::status::%player% = false on level change: if level of player < 15: send coloured "&7Do odblokowania chatu zostalo jeszcze &6%number between level of player and 15% &7poziomów." to the player stop else if level of player >= 15: set {chat::status::%player%} to true send coloured "&9Gratulacje! &7Odblokowales chat!" to the player stop on chat: if {chat::status::%player%} is false: cancel event send coloured "&cNiestety do odblokowania chatu zostalo jeszcze &6%number between level of player and 15% &cpoziomów." to the player stop stop on right click with experience bottle: cancel event send coloured "&cTen przedmiot jest niedozwolony." to the player stop
 6. kapi.

  Problem z skryptem.

  Dodaj sobie jeszcze jeden warunek przed tym sprawdzaniem uprawnienia czy gracz nie jest opem i czy nie ma gwiazdki (*) lub gwiazdki kropki gwiazdki (*.*). Mam nadzieje, że pomogłem.
 7. kapi.

  Warp dla vipa

  KU.. doesn't exists przeczytajcie dokumentacje co on skript load: if folder "plugins/Skript/warpvip" doesn't exists: create folder "plugins/Skript/warpvip" stop command /stworzwarp [<text>]: permission: warp.stworz trigger: if arg 1 is set: if folder "plugins/Skript/warpvip/%arg 1%" doesn't exists: if folder "plugins/Skript/warpvip/%player%" doesn't exists: create folder "plugins/Skript/warpvip/%arg 1%" create folder "plugins/Skript/warpvip/%player%" create folder "plugins/Skript/warpvip/%arg 1%/%player%" setwarp %arg 1% stop stop stop command /usunwarp [<text>]: permission: warp.usun trigger: if arg 1 is set: if folder "plugins/Skript/warpvip/%arg 1%" has exists: if folder "plugins/Skript/warpvip/%player%" has exists: if folder "plugins/Skript/warpvip/%arg 1%/%player%" has exists: delete folder "plugins/Skript/warpvip/%arg 1%" delete folder "plugins/Skript/warpvip/%player%" delete folder "plugins/Skript/warpvip/%arg 1%/%player%" delwarp %arg 1% stop stop stop stop @up wybacz nie zauwazylem posta xD
 8. kapi.

  Download

  Nie, nie, i nie. Nie za bardzo wiem komu to potrzebne. #1500_post
 9. kapi.

  Jakieś dziwne napisy z konsoli

  To jest tylko "Warn", czyli ostrzeżenie. Nie musisz się tym przejmować do puki każdy plugin działa poprawnie.
 10. kapi.

  Wykonywanie komendy co określony czas

  on command: if player don't have permission "command_delay.bypass": if {command::delay::%player%} > 5: send coloured "&cMusisz jeszcze poczekac." to the player stop stop stop every second: loop {command::delay::*}: if {command::delay::%loop-index%} > 5: subtract 1 from {command::delay::%loop-index%} stop edit: @FluXiak poprawiłem
 11. kapi.

  Napisalem skrypt, ale nie dziala :(

  Hahahaha... niezły @_Of3k on walking on water: if "%region at player%" contains "statek": teleport player to {statek} set {_a} to random integer from 0 to 2 if {_a} is equal to 0: send "&3[&3&lOur&f&lRPG&8] &aProbowałes się utopić?" if {_a} is equal to 1: send "&3[&3&lOur&f&lRPG&8] &aNie wskakuj do wody, nie chce mi się Ciebie ratowac!" if {_a} is equal to 2: send "&3[&3&lOur&f&lRPG&8] &aNie wiem czy wiesz, ale morze nie jest tak dobre jak ja i napewno Cie nie uratuje" Masz poprawny kod.
 12. kapi.

  Przed napisaniem tematu przeczytaj !!!

  Czy ktoś napisał, że jest to poradnik? Rozwiązaniem są zamienniki działające tak samo jak WildSkript. Zapomniałeś o apostrofie w nazwie pluginu @_Of3k zajmij się czymś innym, a nie się czepiasz.
 13. kapi.

  Czemu skrypt na GUI w skQuery nie działa?

  po obsidian daj "named", żeby wyszło "obsidian named "nazwa" " a po cobblestone, żeby wyszło "cobblestone named "nazwa" "
 14. ! ! ! ! ZALECAM CZYTANIE W CIEMNYM STYLU ! ! ! ! Witam, jak wielu z was wie, że w sub-forum Pytania i problemy uczestniczy dużo osób. Ale jest pewien problem, który już mnie denerwuje. Ponieważ przed napisaniem tematu powinniśmy zainstalować 2 podstawowe dodatki do pluginu Skript. Którymi bynajmniej stworzymy GUI czyli wirtualną skrzynię i nie tylko. • WildSkript: https://dev.bukkit.org/projects/wildskript • SkQuery: https://dev.bukkit.org/projects/skquery Ponieważ gdy piszecie, że wyskakują błędy często nie macie tych dodatków co już jest denerwujące, bo dajmy przykład, że napiszecie jakiś skrypt, ale nie macie dodatków to jaki w tym sens? Napisać skrypt dobrze, a mieć błędy i myśleć, że coś źle napisałeś Gdy macie już te dodatki lub nie: 56% użytkowników z całego forum nie podaje błędów ~ Polecam również przeczytać temat Jak rozumieć błędy Jeżeli nie działa plugin: -- podajemy błędy z konsoli podczas ładowania pluginu. Jeżeli nie działa skrypt: -- podajemy błędy z: - gry zarówno jak i konsoli Problemy z regionami w Skript -- Wymaganymi pluginami są: WorldGuard, WorldEdit. A z dodatków do pluginu Skript wyżej wymienione, które w kodzie pełnią jakąś role, które usprawniają cały kod. -- Pamiętaj również, że regiony, które podajesz w skrypcie muszą być stworzone w pluginie WorldGuard za pomocą WorldEdit'a. Mam nadzieje, że większość osób przeczyta ten temat. Życzę powodzenia w Skript.
 15. kapi.

  Technika

  Zgłaszam swoją kandydaturę. discord: jestemfajny#2150
×