Skocz do zawartości

Klaudiusz258

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  321
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Aktywność reputacji

 1. Tak działa wolny rynek (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla Libter w UNIVERSESURVIVAL.PL - Zwiedzaj wszechświat i przeżyj jego ekstremalne warunki w trybie Universe Survival.   
  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! z dostępem do załączników za jedyne 3 zł netto miesięcznie ;] A za odpowiednią kwotę Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! też się znajdzie.
 2. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla Norbi w GUI   
  SkQuery
  Wirtualny ekwipunek
  Wyświetlanie ekwipunku
  Kod:
  open chest with [Ilosc] rows named "[Nazwa menu]" to [Gracz] Opis:
  [Ilosc] - ilość linijek w inventory. Maksymalnie jest ich 6, a minimalnnie 1. [Nazwa menu] - nazwa inventory. [Gracz] - osoba, której ma otworzyć inventory. Ustawianie itemów
  Kod:
  format slot [Numer slotu] of [Gracz] with [Ilosc itemu] of [Item] to [Akcja] Opis:
  [Numer slotu] - Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! w którym ma się pojawić item. [Gracz] - osoba, której ma wyświetlić item w inventory [ilosc itemu] - ilośc itemu. [item] - nazwa lub ID itemu. [Akcja] - są cztery możliwe 'akcje': be unstealable - bie da się zabrać itemu z menu. run "[Komenda]" - wykonuje komendę po kliknięciu. Też nie da się zabrać itemu z menu. WAŻNE! Komenda jest wykonywana przez konsole. close - zamyka menu. close then run "[Komenda]" - zamyka menu, wykonuje komendę WAŻNE! Komenda jest wykonywana przez konsole. run Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Dodam, że jak w innych rzeczach - można dodawać nazwę oraz opis itemu.
  Komenda otwierająca inventory
  command /menu: trigger: open chest with 1 rows named "Menu - Poradnik" to player wait 1 tick #//Bez tego mogą występować bugi i będzie dało się wyciągać itemy. format slot 0 of player with 1 of head named "%player%" with lore "To jest twoje glowa." to be unstealable Komenda ta otworzy nam menu nazwane: Menu - Poradnik, a w nim na pierwszym miejscu będzie głowa nazwana imieniem gracza wpisującego komendę. Opis tej głowy to będzie: To jest twoja glowa.
  command /menu2: trigger: open chest with 1 rows named "Menu - Poradnik" to player wait 2 tick #//Bez tego mogą występować bugi i będzie dało się wyciągać itemy. format slot 0 of player with 1 of cookie named "&6CIACHO! MNIAM! :)" with lore "&7Kliknij, aby dostac &61 ciastko&7." to run [give player 1 cookie] Komenda ta otworzy nam menu nazwane: Menu - Poradnik, a w nim na pierwszym miejscu będzie ciastko nazwane CIACHO! MNIAM! . Opis tego ciastka to będzie: &7Kliknij, aby dostac &61 ciastko&7.. Gdy klikniemy w nie, skrypt da nam 1 ciastko.
  Tworzenie dwóch stron.
  command /otworz: trigger: execute console command "menu %player% 1" Ta komenda wykona za konsolę komendę: /menu GRACZ 1.
  command /menu [<player>] [<integer>]: executable by: console trigger: if arg 2 is 1: wait 1 tick #//Bez tego (i innych 'wait 1 tick`) mogą występować bugi i będzie dało się wyciągać itemy. open chest with 1 rows named "Menu - Poradnik (1/2)" to player-arg wait 1 tick format slot 0 of player-arg with 1 of head named "%player-arg%" with lore "To jest twoja glowa." to be unstealable format slot 8 of player-arg with 1 of nether star named "Strona: 1" with lore "Kliknij, aby przejsc na 2 strone." to run "menu %player-arg% 2" if arg 2 is 2: wait 1 tick open chest with 1 rows named "Menu - Poradnik (2/2)" to player-arg wait 1 tick format slot 1 of player-arg with 1 of arrow named "Strzala bez kakala" with lore "Ta strzala nie ma kakala." to be unstealable format slot 8 of player-arg with 2 of nether star named "Strona: 2" with lore "Kliknij, aby przejsc na 1 strone." to run "menu %player-arg% 1" Jako iż komendy są wykonywane przez konsole, musimy zrobić komendę, która będzie pokazywać menu graczowi. W tym celu zrobiłem komendę: menu GRACZ <strona>.
  Gdy w komendzie /otworz konsola wykona komendę: /menu GRACZ 1 konsola otworzy menu graczowi wpisanym w pierwszym argumencie.

  Warto przypomnieć, że w tej komendzie aby odwołać się do gracza któremu otwieramy menu zamiast player używamy player-arg
  (Wiem jest to ciężkie do zrozumienia, ale nie umiem jaśniej tego wytłumaczyć)
  Informacje
  Ten poradnik wykorzystuje plugin: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.
  Wersja poradnika jest stara, są już nowsze sposoby ale mi się nie chce pisać na nowo poradnika
 3. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w Błędy/ porada   
  możesz przed tą dawać mu permisje a po wykonaniu odbierać 99.99% że nie zdąży nawet otworzyć czatu w tej milisekundzie w której ma permisje
  czyli dodaj przed tymi komendami execute console command "pex user %player% add *" a po tych komendach   execute console command "pex user %player% remove *"
 4. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w Skrzynka   
  poprostu jak sie wpisze np /skrzynka to sie otwiera SKRZYNIA i w niej są itemki ?
  jeśli tak to:
  1.bedzie dało sie je zabrać z skrzynki?
  2jakie itemki
 5. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w YML list   
  ja nie mam SkUtilities  mam tylko woldskript ,skript ,valut ,skquery , RanddomSK nie mam SkUtilities
 6. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w YML list   
  jak w temacie mam problem bo robie skript i potrzebuje zapisywać itemki w dwóch listach YML jak robie
  add "diamond" to yaml list "jednorazowe" from file "plugins/Skript/Gracze/%player%.yml" to nie zapisuje mi tego do pliku a chce aby tak było
  w pliku YML powinno sie zapisać:
  jednorazowe: - 'diamond'  
  POMOCY !
 7. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w YML list   
  @PoweredDragon ja robie aby nie zabierać niejsca w variables.csv po miesiącu bardziej sie opłaca pojedynczy plik dla każdego gracza a nie 5 giga w variables.csv a co javy itd mam aktualne jak robie to na zapisywanie i odczytuje to mam to co zapisałem ale nie pokazuje mi sie w pliku
 8. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w YML list   
  @PoweredDragonbłędów nie ma poprostu nie pokazuje mi zapisanych danych w pliku a potrzebuje a co do tego w tym variables.csv to tam sie zapisuje każda zmiana zmiennej wiec jak zmienie komuś zmienną na true a potem na false to są już 2 linijki
   
  a co do zmiennych w YML i variables.csv
  w YML 1 zmienna = 15 bajtów
  w csv 1 zmienna = 45 bajtów
  właśnie sprawdziłem
   
  //Łączę ~PoweredDragon
 9. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w Crafting   
  spróbuj dodać wait 5 tick przed register new....
 10. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w Crafting   
  register new shaped recipe for zombie egg using rotten flesh, rotten flesh, rotten flesh, rotten flesh, egg, rotten flesh, rotten flesh, rotten flesh, rotten flesh tu masz z skunity zobacz czy ten zadziała
 11. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w teleportacja   
  @PoweredDragon dziki i maszs plusika odemnie a co do tematu chcesz np przykład czm coś może nie działać? mogłeś w command /koemnda dać zamast [<text>] np [<integer>] itd a jak chcesz realny przykład że skript nie zawsze da ci poprawne dane to masz:
  gdy wpiszemy:
  format slot 0 with stone named "test dla niedowiarków" with lore "serio!!" to close then run "koemda 1233 1233"
  to wtedy pokaże nam error z:
  run "koemda 1233 1233" is not a text
  a problem tkwi w of player
  czyli powinno być:
  format slot 0 of player with stone named "test dla niedowiarków" with lore "serio!!" to close then run "koemda 1233 1233"
  a error w skript pokazuje co innego więc łaskawie podaj bo  z tego że nie potrafisz testować wynika że ten skript nie jest zbyt skomplikowany (jeśli ty go pisałeś) i prawie każdy z tego forum napisałby taki w 10 minut pamiętaj my chcemy pomóc a nie kraść!!!!
 12. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w teleportacja   
  ale podaj cały kod chce pomóc 
 13. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w teleportacja   
  a jaka jest koemenda?? musi byc np:
  command  /komenda [<text>]:
 14. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla PoweredDragon w PoweredDragon, czyli Smok Zasilany chęcią pomocy   
  Witam! Kwiecień zbliża się ku końcowi i pewnie niedługo zacznie się nowy nabór, w którym chcę wziąć udział. 

  Ale po kolei - Jestem Patryk, mam 17 lat i bogatą gamę zainteresowań wariujących pomiędzy przedmiotami powszechnie nazywanymi ścisłymi, a tymi humanistycznymi (o czym można przekonać się chociażby na blogu). Jednocześnie studiuję i chodzę do liceum (a raczej idę tokiem studenckim, żeby zmniejszyć sobie ilość pracy na studiach, tj. już w liceum zdaję ze dwa kolokwia i bd miał je z głowy :P)
  Motywuję to przede wszystkim faktem, żę większość z Was kojarzy mnie już dosyć dobrze. Nie dyskryminuję nikogo za to, że pisze gorzej czy lepiej; mam sporo cierpliwości i masę chęci do zmian/pomocy (a także pełno pomysłów). Jestem też szczery i, bardzo często, bezpośredni (wystarczy spojrzeć temat niżej xd). Warto dodać też, że w zarządzaniu mam doświadczenie; administrowałem kilka serwerów minecraft, administrowałem to forum, byłem tu moderatorem globalnym, lokalnym; znam potrzeby użytkowników, bo dużo czasu byłem nim samym (warto dodać, że jestem jednym z 'najstarszych' użytkowników forum, gdyż, nie wliczając kilku przerw, jestem tu prawie od samego początku). Uważam, że mając te dwa głosy mógłbym coś zdziałać (szczególnie biorąc pod uwagę ilość pracy, jaką trzeba włożyć w niektóre sprawy). Tak że tego: Zachęcam do głosowania na mnie!

  EDIT:
  Pozwolę sobie dodać, że na forum i discordzie jestem dostępny prawie cały czas w różnych ramach godzinowych zależnych od dnia tygodnia. Wysoka frekwencjato ważna zaleta
   

  PS. Zasilane smoki są na wymarciu, a zarząd jest pod ochroną. Ratujcie przed wyginięciem [*]   
 15. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w Skrypt   
  tutaj pisze jak byk WYŁĄCZENIE PERMISJI czyli aby każdy mógł jej używać a tak propo to to da sie chyba w opcjach essensialsa zrobić
 16. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w Skrypt   
  @makskubicki1 mu reczej nie oto chodziło bo ty poprostu blokujesz komende a nie usuwasz z niej permisje czyli aby każdy mógł ją wykonać to  trzeba inaczej
  command /ustawenchant: trigger: if player is op: set {enchant} to location of player on command "warp enchant": cancel event teleport player to {enchant} i teraz idziesz tam gdzie masz warp enchant i wpiszujesz /ustawenchant i tada gotowe jeśli chcesz np informacje to dodajesz send pod teleport
 17. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w testowanie serwera   
  niezyb rozumiem o co chodzi czyli jak wpiszesz /g to dostajesz gracza i CHCESZ miec permisje admin.sk czy nie ?
 18. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w Monetki w EQ - skrypt na monety - Potrzebna pomoc   
  a bedzie jakaś kara? np że jak przez 24 godziny nie spłaci to odsetki albo coś?
 19. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w Monetki w EQ - skrypt na monety - Potrzebna pomoc   
  kredyty jak mógłbyś opisać?
   
 20. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w Monetki w EQ - skrypt na monety - Potrzebna pomoc   
  @Igor Sawicki miałes w tym skripcie sporo błędów a co do tej komendy to dodałem ją i ulkepszyłem ci skript
  1.zablokowałem wkladanie waluty do piecyka,skrzynki.enderchesta oraz wagonika z skrzynką aby przy robieniu koemndy gracz niemiał gdzieś schowanej waluty bo nie zmini takiej walucie nazwy
  2./zmiennazwe woodcoin\rubycoin\slimecoin [nowa nazwa i ty wstawiasz np "&e&lWoodCoin"]
  3.w komendzie /bank wplac mozna było wplacic slimecoin mając zwyklego slime poprawione
  4.w changelog możesz dać:
  blokada wkladania monet do piecyka,skrzynki.enderchesta oraz wagonika z skrzynką
  umozliwiona zmiana nazwy /zmiennazwe
  poprawione błedy z /bank wplac
  5.jak chcesz to usuń "w edycji pomagał kaol48s" ale szczerze wolałbym tam zostać
  EDIT: zapomniałem wytłumaczyć ci jak działa koemnda /ziemnazwe:
  zamienia wszystkim graczą stare waluty na nowe loopem
  a tych których nie ma na serwerze przy logowaniu im zamieni
   
 21. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w Możliwość wybrania konta   
  to bedzie trudne jeśli na serwerze jest logowanie a najpewniej jest musiałbyś zrobić tak że jak np gracz sie zaloguje czyli wpisze poprawne haslo to go teleportuje do innego świata w którym zawsze jest otwarte GUI z zapisami
  1 pytanie ile może byś max zapisów nie polecam wiecej niz 54 bo tyle ma ma podwójna skrzynka
  2 pytanie do tego bedą klasy?
  3 pytanie jak mają wyglądać itemki np zapis gry end stone a nowa gra np zielona wełna
  4 pytanie ma zapisywać pozycje ? po wyjściu
 22. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla kaol48s w Możliwość wybrania konta   
  prosze licze na plusiki pod postami siedziałem nad tym około 3 godzinki wszystko działa wszystko czyli:
  1.musisz ustawić że po zalogowaniu trzeba np wejsc w portal który teleportuje do osobnego swiata i ustaw tan świat  w options: swiat.po.logowaniu.z.GUI: TUTAJ
  2. teraz to co jest dodane w skript:
  2.1:zapisywanie automatyczne przy wyjsciu
  2.2:zapisywanie komendą standardowo /nowy ale można zmienic w options:
  2.3:usuwanie zapisu gry
  2.4:podana data ostatniego grania na danym zapisie
  2.5:tworzenie nowej gry
  2.6:mozliwosc ustawienia bloków w GUI w options:
  2.7:aktualnie max jest 5 zapisów ale może być max 8 [w 112 linijce "if size of {zapisy::%loop-player%::*} <= 4:" 4 zamieniamy na liczbe zapisów tylko że 1 oznacza 2 zapisy 3 oznacza 4 itd..]
  i to tyle jeszcze raz licze na plusiki pod postami
 23. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla RikoDEV w [1.11.2] [NP] [MMORPG] CrazyRPG.pl - Nowy wymiar RPG!   
  Strona serwera: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
  Paczka zasobów (txt): Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
  Wersja serwera: 1.11.2
  Adres serwera: crazyrpg.pl
  Discord: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
   
 24. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla boleknowak w bolek do zarządu!!   
  Witajcie użytkownicy skript.pl!
  W tym temacie spróbuje przekonać Was do tego, aby Wasz głos był dla mnie.
  Kim jesteś bolek??
  Jestem Piotrek, mam 17 lat i na forum przyszedłem 17 maja 2014r. Tak jak napisała pewna osoba, wiem co można byłoby zmienić, bo wiem co mniej więcej użytkownicy chcą.
  Halo bolek, dlaczego jesteś zasłużony i wgl.???
  Moja historia jest długa i mógłbym o niej opowiadać, ale kogo to obchodzi? Miałem styczność z wieloma użytkownikami i wiem czego potrzebują.
  Ej bolek, ale czemu chciałbyś być w zarządzie?!
  Chciałbym, aby te forum rozwijało się w dobrym kierunku. Podczas mojej kariery na tym forum zostało kilka rzeczy wprowadzone z mojej inicjatywy.
  np. wiadomości: 
  albo ciemny styl, który został stworzony przez pirata (ja zacząłem się bawić i potem był pomysł na czarny styl, który stworzył pirat).
   
  Myślę, że zagłosujecie na mnie, bo wtedy zrobi mi się miło
  Jeśli mnie nie chcecie to też się nie obrażę 
   
  Pozdrawiam,
  #teambolek
 25. Polubienie (+1)
  Klaudiusz258 przyznał(a) reputację dla KrejzolekPRO w Problem z itemem   
  give 1 of {items::9::%{item.los.%attacker%}%} to attacker
×
×
 • Dodaj nową pozycję...