Skocz do zawartości

Random2178

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Random2178

 • Tytuł
  Początkujący II Początkujący II

Ostatnie wizyty

3 268 wyświetleń profilu
 1. Tak jak w temacie, mam do przedstawienia automatyczny sklep dla serwerów gry Minecraft. Sklep działa za pomocą API wpłat lvlup.pro, więc środki z zakupu usług idą bezpośrednio do lvlup’owego portfela użytkownika. Do uruchomienia nie jest potrzebne PHP ani baza MySQL. Potrzebujesz jednynie zainstalowanego NodeJS i ewentualnie Nginx’a. No i oczywiście serwer, na którym to zainstalujesz… Wersję demonstracyjną można zobaczyć tutaj: KLIK Link do projektu: github.com/0zelot/ItemShop Znajdziesz tam także cały poradnik dotyczący instalacji i konfiguracji.
 2. Klonba Wielofunkcyjny Bot Discord Strona WWW: https://klonba.ml Zaproś: https://discordapp.com/oauth2/authorize?&client_id=+488809387910234145+ &scope=bot&permissions=12659727
 3. Random2178

  Do zamknięcia

  @Sołtys™ wolę jednak, żeby ograniczenie to dotyczyło chunków. @xAxee nie chcę aby tworzyło się aż tyle zmiennych, czy da się to zrobić w prostszy sposób? @MrJuliusz w drugiej linijce jest błąd: Can't understand this loop: 'loop all spawners in chunk of player'
 4. Skrypt jest banalnie prosty, do napisania w niecałą minutę. Zamiast "on join:", powinieneś dać "on connect:", ponieważ powinno wyrzucać boty już przy łączeniu do serwera.
 5. Ten plugin blokuje TabComplete całkowicie (tak samo jak tab-complete w spigot.yml).
 6. Random2178

  System Reputacji

  Istnieją podobne, ogólnodostępne pluginy, dlaczego z nich nie skorzystasz?
 7. Random2178

  Walka i sciana PvP

  plugin CombatTagPlus
 8. U mnie (serwer 1.12.2) gdy kilka osób spamiło tak przez dłuższy czas przy sporej liczbie graczy online, serwer nie wytrzymał.
 9. One się same tworzą. Oznaczają numer lini, tak jak pisał pan wyżej lub wartość zmiennej. Są one w każdym scoreboardzie.
 10. Random2178

  scoreboard w 1.12.2

  Do tego potrzebujesz skRayFall
 11. Aktualizacja: Od teraz wiadomości z chatu serwera można czytać na discordzie Discord: https://discord.gg/Mcqpaxa
 12. Do zamknięcia
×
×
 • Dodaj nową pozycję...