Skocz do zawartości

MrWinex66

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Aktywność reputacji

 1. Polubienie (+1)
  MrWinex66 przyznał reputację dla KormicZaokrąglanie liczb   
  Przeglądałem linijka po linijce i na moje oko nie ma błędu... Nie wiem, robiłem w głowie symulacje na przykładach i wszystko powinno być dobrze, a tutaj klops. Być może rano będę znał przyczynę chociaż szczerze w to wątpię. Jeśli nie będę wiedział, to mam nadzieję, że ktoś inny dostrzeże ewentualny błąd.
  Jesteś pewien, że wszystko ładnie przeładowałeś i nikt nie spał w momencie przeładowania skryptu?
 2. Polubienie (+1)
  MrWinex66 przyznał reputację dla KormicZaokrąglanie liczb   
  Nie wiem po co w ogóle sprawdzasz drugi warunek, skoro pierwszy już sprawdza czy wartość jest wyższa bądź równa. Świat gracza sprawdzaj poprzez 'if player is in world "world"'.
  Spróbuj z tym kodem:
  on load: set {sleepnumber} to 0 on bed enter: if number of all players is greater than 1: if player is in world "world": add 1 to {sleepnumber} set {_wymagani} to (number of all players / 2) - {sleepnumber} broadcast "&4%player%&c położył się spać. Potrzeba jeszcze &4%{_wymagani}% &cgraczy, by nastał dzień." set {_num} to (number of all players / 2) if {sleepnumber} is greater than or equal to {_num}: wait 1 seconds set time in world to 06:00 set {sleepnumber} to 0 EDIT:
  Przy okazji przydałoby się, abyś dodał do tego kodu 'on bed leave:', gdyż tylko dodaje, a jak ktoś wyjdzie z łóżka to nie odejmuje.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...