Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. BrixNW

  Zmieni mi ktoś ten łatwy skrypt ?

  on load: set {_emerald} to "Generator emerladow" new Recipe "%{_emerald}%" {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{1, 1 stone}; {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{2, 1 stone}; {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{3, 1 stone}; {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{4, 1 stone}; {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{5, 1 emerald}; {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{6, 1 stone}; {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{7, 1 stone}; {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{8, 1 stone}; {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{9, 1 stone}; {_stowniarka}.Recipe.registerResult{emerald block with name "&aGenerator Emeraldow"}; {_stowniarka}.Recipe.register{}; On place emerald block: if name of player's tool is "&aGenerator Emeraldow": add location of target block to {emerald::*} send "&aPostawiles Generator Emeraldow" every 2 second: loop {emerald::*}: if block above loop-value is air: set block above loop-value to emerald block on break emerald block: loop {emerald::*}: if loop-value is location of target block: remove location of target block from {emerald::*} send "&cZniszczyles &aGenerator Emeraldow" stop
 3. BrixNW

  WorldGuard

  Wchodzisz w WorldGuard.jar (po przez winrar) i dalej worldguard > protection > flags > DefaultFlag.class Dajesz plik DefaultFlag.class na pulpit, wczytujesz w programie InClassTranslator. Zmieniasz to co chcesz, zapisujesz i wrzucasz z powrotem do winrar`a.
 4. LuckyPotato

  Bardzo łatwy skrypt na /give

  A teraz wyciągamy magiczną kulę i widzimy wszystkie twoje błędy... Niewykluczone że są one związane z nieumiejętnym kopiowaniem i wklejaniem tekstu lub może wersja pluginu jest niekompatybilna z wersją skryptu... albo co najgorsze korzystasz z bukkita zamiast spigota... tego niestety nie wiemy... obraz w kuli jest bardzo rozmazany... potęguje ten efekt fakt iż nie wysłałeś tu tych błędów kartoflu.
 5. NezIPlayGames

  Bardzo łatwy skrypt na /give

  nie działa wyskakuje 6 błędów wspomne że jest na wersje 1.8
 6. Dzisiaj
 7. xAxee

  Bardzo łatwy skrypt na /give

  command /give [<item type>] [<player>]: trigger: if arg 2 is set: add arg 1 to arg 2 else: send "&6Poprawnie /give <item type> <gracz>"
 8. sobek12

  szukam Poszukuję sponsra.

  Witam. Poszukuję sponsora na mój serwer tryb RPG. proszę zgłosić się do mnie a pocztę ----> [email protected] <---- lub na fb ---> https://www.facebook.com/profile.php?id=100012505509293 <--- Oferuję: 1. rangę właściciela na serwerze 2. miłą i zgraną ekipę 3. 45% zysków z serwera Oczekuję: 1. pokrycia kosztów serwera {Minimum 30-PSC, Przelew, SMS} 2. odpowiedzialności 3. posiadanie discorda
 9. gamemoefx

  Skript na ekwipunek

  W sensie próbowałem ten plugin już ale on mi nie działa... na czerwono jest wersja 1.7.x do 1.8.x
 10. NezIPlayGames

  Bardzo łatwy skrypt na /give

  Witam potrzebuje szybko skryptu na /give dokładnie ma /give [ilość] [id/nazwa] [gracz]
 11. dxltv

  WorldGuard

  O spoko, jak?
 12. Centurion

  WorldGuard

  Tak można to spolszczyć
 13. dxltv

  WorldGuard

  Da się to jakoś spolszczyć?
 14. Przerobi mi ktoś ten skrypt na stoniarki na skrypt na generator emerald bloków krafting : na około stone w środku blok emeraldów on load: set {_stowniarka} to "z" new Recipe "%{_stowniarka}%" {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{1, 1 stone}; {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{2, 1 stone}; {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{3, 1 stone}; {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{4, 1 stone}; {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{5, 1 diamond}; {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{6, 1 stone}; {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{7, 1 stone}; {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{8, 1 stone}; {_stowniarka}.Recipe.registerIngredient{9, 1 stone}; {_stowniarka}.Recipe.registerResult{end stone with name "&2Stoniarka"}; {_stowniarka}.Recipe.register{}; On place End Stone: if name of player's tool is "&2Stoniarka": add location of target block to {stoniarka::*} send "&aPostawiles Stoniarke" every 2 second: loop {stoniarka::*}: if block above loop-value is air: set block above loop-value to stone on break End Stone: loop {stoniarka::*}: if loop-value is location of target block: remove location of target block from {stoniarka::*} send "&cZniszczyles Stoniarke" stop
 15. Centurion

  Skup PaySafeCard - Płacę 85% wartości!

  Jakieś zabezpieczenie, że nie weźmiesz kodu i znikniesz?
 16. Centurion

  E-Craft.PL - Solarix RPG

  No to mogę powiedzieć, że miałeś zajebistą prezentacje (tę grafikę)
 17. Kraftowanyxd

  Składanie paczek pluginów na wasz serwer!

  No wiesz to zależy od wymagań Pisz na moim fb.com/kraftowany
 18. BrixNW

  MaxBans w WWW

  Ten temat został przeniesiony.
 19. xAxee

  Problem z wyszukiwaniem w pliku yml

  command /haslo [<text>] [<text>] [<text>]: trigger: if arg 2 is set: if arg 1 is "dodaj": if arg 3 is set: set yam value "Haslo.%arg 2%" from file "hasla.yml" to "%arg 3%" send "&6Ustawiles haslo %arg 2% na %arg 3%" if arg 1 is "zobacz": if yaml value "Haslo.%arg 2%" from file "hasla.yml" is set: send "&6Haslo dla &c%arg 2% &6to: %yaml value ""Haslo.%arg 2%"" from file ""hasla.yml""%" else: send "&6Hasla dla &C%arg 2% &6nie ma w bazie!"
 20. Hardcor13480

  MaxBans w WWW

  Czy ktoś mógłby dać mi gotowy kod na WWW na podpięcie listy banów z pluginu maxbans (MySQL jest dobrze podpięte i działa). Proszę też aby to ładnie wyglądało. Z góry dzięki
 21. XANT3R

  E-Craft.PL - Solarix RPG

  Te "zajebista mapa" to nie dosłownie oczywiście, taki przytyk. Owszem były niedopracowane rzeczy z budowli, ale było to zaznaczone na spawnie, nie przeskoczysz robienia serwera w 3 osoby, z czego z 1 budowniczym, bo nikt się nie zgłasza, a Essentials zawsze zostawiałem tak jak jest i nie widziałem potrzeby go zmieniać, ale chcieli choinkowy MOTD, to dodałem choinkowy MOTD, doczepiono się /? to zablokowałem, ale tu też nie widziałem jakiejś potrzeby blokady tego, nie mam tam czegoś czego nie ma żaden inny freebuild poza paroma gierkami i dodatkami, w tym jedna gra była autorska. Ogólnie był wybór: Promować to by mieć graczy i wszystko poprawić na bieżąco po starcie 4 edycji i żeby serwer zaczął żyć lub poświęcić miesiąc-dwa czasu na skończenie tego w 100% i stracić czas opłaconego VPSa. Próbowaliśmy wszelkich możliwości, by nie robić serwera dla samych siebie.... nawet po starcie 4 edycji zaczęliśmy robić nowy spawn i dodawać nowe elementy, wszystko po to by przyciągnąć ludzi, a przychodzi ci ktoś i mówi, że to co jest to skopiowane z innego serwera, każdy by się wkurzył jak robi coś tyle czasu, a dostaje opinie że skopiował ... Zamiast hejtu powinno być tu co innego, jakieś wsparcie, a nie szukanie czegoś do dowalenia się, albo wmawianie czegoś czego się nie zrobiło.
 22. DonekSkarpeta

  Problem z wyszukiwaniem w pliku yml

  @xAxeenie dziala, proszę, daj mi gotowy skrypt przetestowany, działający, razem z tworzeniem plików...
 23. Cześć, mam 2 pytania - 1. Jak zmienić nazwę podniesionego przez gracza itemu, jeśli blok to wełna? Oraz 2. Jak zrobić, aby jeśli gracz ma w ekwipunku miecz z Sharpness I to żeby zmieniało na Sharpness II? EDIT: Na 2 pytanie już znalazłem odpowiedź.
 24. Witam, Oferuje: Tak jak w temacie, skupię kody PaySafeCard (PSC), zarówno w PLN jak i w EUR. Płacę na PayPal, skrill, neteller, konto bankowe. Prowizja: to tylko 15% Kontakt: Prywatna wiadomość na forum bądź napisz posta w tym temacie.
 25. Matthew10

  Skrypt na Teleport i Drop!

  Na drop musisz na necie poszukać, jednak na tp to nie jest także taka filozofia. U dołu ci zamieszczam, jakby były błędy pisz.
 26. E-Craft

  E-Craft.PL - Solarix RPG

  I ja dostałem bana jeszcze za to xD
 27. Technik272

  Budowniczego na serwer parkour

  1 zl za 1 mapke
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×