Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Woowoo, właśnie czegoś takiego szukałem, dziękuję Zaoszczędziłem masę czasu na research(w sumie nawet nie wpadłem na pomysł, że takie coś w ogóle jest).
 3. Krozboi

  Skrypt na Magazyny

  Przeczytałeś co napisałem? "Wynajem" konkretnych regionów a nie zakup.
 4. ivall

  Błędy w stylu forum

  Kolor zaznaczonego tekstu i cytowania trochę się zlewa i mam wrażenie, że zaznaczyłem jeszcze tekst "cytuj ten fragment".
 5. Witam proszę o skrypt na Mieszkania: gdy nacisnie sie prawym przyciskiem na tabliczke linijka 1: [mieszkanie] linijka 2: kup linjka 3: kwota i komendy konfiguracyjne: /mieszkanie pos1 - ustawia wandem pozycje 1 z worldedit /mieszkanie pos2 - ustawia wandem pozycje 2 z worldedit /mieszkanie stworz - tworzy region mieszkania z worldguard nie wiem w jaki sposob wykonac cos takiego wiec prosze o pomoc a i jeszcze jedno chciałbym aby w linijce 2 zmieniło się kup na nick osoby ktora to kupila Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Pozdrawiam
 6. Dzisiaj
 7. Tymekd

  Skrypt na Magazyny

  najłatwiej jak chcesz zrobić magazyny to jakiś plugin na działki np. plotsquared lub plotme i ustawiasz wielkość działek na np. 5
 8. Dlaczego gdy wybuduje domek z dirta w mc to się rozpada, potrzebuje pomocy!!!
 9. Hej, jeśli faktycznie za darmo oferujesz to spoko, nie ma problemu. ale jeśli nie będziesz miał klientów to polecam stronę https://fakeclients.com/webdesign mi się wylosowało
 10. Cześć, tak jak w temacie, zostanę web developerem. Oferuję: - stworzenie strony internetowej Wszystko robię za darmo, w celu stworzenie portfolio i doszlifowania umiejętności. Kontakt: Discord: Virtuoz#0457
 11. Piecia601

  RandomTP

  Proszę Kliknij mnie! -> Kod ^^
 12. Siemanko! Dzisiaj przychodzę do was z prośbą o nietypowy skrypt. Mianowicie potrzebuje skrypt na wynajęcie danego regionu w worldguard na określony czas za określoną cenę. Z góry uprzedzam że Advanced Region Market już sprawdzałem i narzuca on na działki swoje własne flagi np Chest-access allow których nie jestem w stanie zmienić przez co każdy gracz może sobie wejść na działkę i zabrać coś ze skrzynek. Mam serwer chestpvp i potrzebuję zrobić magazyny dla graczy gdzie po kupieniu dostęp do danego cuboida ma tylko właściciel.
 13. Dziękuję Panowie za pomoc, skript dziala i oddaje idealnie to, co chciałem by było napisane. Dzięki wielkie i pozdrawiam!
 14. Wczoraj
 15. Zalecam używać code.skript.pl - do tego powstał. Możecie wstawiać do postów bez żadnych problemów i jest to bardzo wygodne.
 16. Potrzebuje najprostszego skryptu na poziomy co daną ilość zabójstw. Przykład: Gracz z poziomem 0 żeby osiągnąć poziom 1 musi zabić jednego gracza. Żeby zdobyć 2 poziom musi zabić dwóch itd. Dodatkowo przydałoby się aby ten lvl wyświetlał się przed nickiem np: [LVL] [Ranga] [Nick]: (Chodzi o samą cyferkę) Na koniec przydałoby się żeby co lvl up gracz otrzymywał np Diament albo jakikolwiek inny item (Bez komunikatu typu broadcast). Z góry dziękuję ps: Sprawdzałem pvplevels. Za dużo opcji ma z tym expem + nie działa mi poprawnie prefix na chacie.
 17. Niby tyle pętli ile graczy ale on any move sprawdza od 0 do 20 razy (20 starczy chodzić) na sekunde, więc kod wywołuje się 0-20 razy na sekunde * każdego gracza. Ani to ani to nie jest dobrym pomysłem, najlepiej użyć tego on walk, tylko jeżeli on any block nie działa to trzeba się ograniczyć do tych podstawowych on walk on dirt or grass or stone or farmland: if {lastChunk::%player%} is not chunk at player: set {lastChunk::%player%} to chunk at player send "&7Zmieniles chunk!"
 18. Witam, mam pytanie czy napisze mi ktoś skrypt na RandomTP, wraz z opcją ustawiania jego na dany guzik, który umieszczony jest na gąbce? Żeby nie było szukałem po internecie, było kilka takich skryptów, ale żaden nie działał na wersji 1.15.2
 19. Przydałyby się automatyczne taby po rozpoczęciu nowej linii - a do tego byłoby wspaniale gdyby ten kod dało się kolorować ręcznie.
 20. Wierz mi lub nie, ale sprawdzanie przemieszczeń gracza nawet te klika razy na sekundę jest lepsze niż jedna pętla z opóźnieniem albo tak jak w przykładzie powyżej - tyle pętli ilu będzie graczy.
 21. Wiesz, jeżeli potrzebujesz zrobić tylko zwykłe klikalne GUI bez żadnych udziwnień (jak w temacie) to TuSKe > wszystko inne - jeden efekt, jedna linijka i masz wszystko gotowe - a set slota trzeba konfigurować od zera. Jedyny minus to taki że TuSKe jest stare i drobne błędy występują, tylko że one nie są żadnym problemem, a nawet pomagają bo kod jest bardziej przejrzysty jak masz długą linijkę rozbitą na dwie części.
 22. DaWiHsS

  Enchant z loop-index

  (...) loop 3 times: (...) loop {horoEnchant::%player%::ench%{_num}%::*}: enchant slot (round(34 + 3*{_num})) of player's current inventory with ("sharpness 2" parsed as enchantment type) enchant slot (round(34 + 3*{_num})) of player's current inventory with ("%loop-index% %loop-value-2%" parsed as enchantment type) ### NIE DZIAŁA send "Ench nr.%{_num}% Key: %loop-index% Value: %loop-value-2%" to player ## działa bez zarzutów Cały kod:
 23. xAxee

  Enchant z loop-index

  hmm no a dlaczego tam sie odwołujesz do kolejnego loopa. podaj cały kod jaki masz zobacze u mnie
 24. DaWiHsS

  Enchant z loop-index

  enchant slot (round(34 + 3*{_num})) of player's current inventory with ("sharpness 2" parsed as enchantment type) enchant slot (round(34 + 3*{_num})) of player's current inventory with ("%loop-index% %loop-value-2%" parsed as enchantment type) Pierwsza linijka działa, druga natomiast ni chu. Can't understand this condition/effect: enchant slot (round(34 + 3*{_num})) of player's current inventory with ("%loop-index% %loop-value-2%" parsed as enchantment type)
 25. on join: set {lastChunk::%player%} to chunk at player while chunk at player is {lastChunk::%player%}: wait 2 second if {lastChunk::%player%} is not chunk at player: set {lastChunk::%player%} to chunk at player send "&7Zmieniles chunk!"
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×