Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Libter

  Skriptobot v2 - opinie, propozycje i błędy

  Ktoś w ogóle używał !aktywność?
 3. deusowy_yt

  Prosze o pomoc

  @KrejzolekPRODzięki, a gdybym chciał konkretnego booleana?
 4. Ewald

  Skriptobot v2 - opinie, propozycje i błędy

  do dodania: komendy: !aktywność i !status
 5. Z takimi nic nie zrobisz, niestety, jedynie co można dać info na wejściu na serwer. A potem walić w wiadomościach z pl i sk z znakami Polskimi. Odkąd piszę skrypty zawsze mam aktywne kodowanie UTF-8 oraz odczyt UniCode. Wolę zrobić łaskę aniżeli laske. Poza tym, jak autor pisze, ciężko czasami domyślić się o co może chodzić danej postaci (przykład z rpg) gdzie 100% jest bez znaków specjalnych. Co innego, gdy plugin nie oferuje polskich znaków (zdarzają sie takie, które przy kodowaniu UTF wysypują błędy) a co innego robienie tego z lenistwa bądź niewiedzy.
 6. KrejzolekPRO

  Prosze o pomoc

  Może być gdzieś literówka/błąd. Pisałem z głowy. https://code.skript.pl/2Iv1FV2d
 7. xBlaczeKx

  Tostery Blaczka - Discord

  Otwieramy rekrutację na rangę Support! Rekrutacja potrwa do dnia 05.07.2018r, wyniki zostaną podane parę dni później. Życzę wszystkim powodzenia! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBNB_JFHn7gdcqQlx-Ti8tNn8R64QrtwGCRJNowo3qRTlP7A/formResponse
 8. deusowy_yt

  Prosze o pomoc

  Patrzyłem, ja tylko pytam czy dobrze to robię, może ktoś będzie chciał mnie poprawić. Co do pisania pluginu to jest to zwykły testowy kod.
 9. Queito

  Prosze o pomoc

  Ziomek, kurczę, bez przesady, próbujesz napisać plugin nie mając jakiejkolwiek znajomości z programowaniem. Jest 1000 stron na temat javy i jej składni najpierw ją ogarnij a potem bierz się za jakiekolwiek API. Ogólnie również jest 10000 poradników do Bukkit/Spigot API, to zamiast najpierw zerknąć w internet pchasz się za każdym razem w forum w ogóle się nie ucząc.
 10. ja wiem, ale jak tłumaczyłem społeczności że tak można zrobić (btw. sam mam tak ustawione) to mieli mnie w dupie
 11. W związku z uruchomieniem nowej wersji Skriptobota, którą można znacznie łatwiej modyfikować zapraszam do oceny oraz zgłaszania ewentualnych błędów i swoich propozycji.
 12. @LordYu Dobry przykład "Robic laske" a "Robić łaskę"
 13. Libter

  Lista zmian

  20.06.2018: Wdrożenie Skriptobota v2: przepisanie z JavaScript na Kotlina, ulepszenie komend oraz zaawansowana obsługa błędów.
 14. Mimo to polskie znaki wyglądają tutaj mile, jest to czcionka którą na co dzień używasz w komputerze, na forach, stronach www i społecznościowych. Poza tym, jeżeli komuś nie robi różnicy pomiędzy "robic laske" a "robić łaskę" to nie mój problem, mamy 2018r i różni ludzie po ziemi chodzą.
 15. @LordYuNie kazdy chce sobie ustawic
 16. Jak nie potrafisz używać ustawień gry to tak jest. Jest od zarania dziejów MC taka opcja jak "Czcionka UniCode" która aktywowana pozwala na miły, przyjazny dla oka czat, więc polskie znaki wyglądają tam lepiej niż cała czcionka bez unicode. Powyżej masz przykład tego wyglądu, gdzie tutaj jest brzydki wygląd? To samo, zdjęcie powyżej. Popatrz na zdjęcie, jest opcja miłego czatu dla oka, wystarczy włączyć opcję Unicode w ustawieniach i wg. mnie wygląda lepiej niż bez PL znaków i wył opcją unicode Wyglądają dziwnie bo czcionka MC nie przewiduje znaków specjalnych, takich jak AĆŹ (oraz z innych języków) czat wygląda wtedy tak że znaki typu ASCZ są normalnej wielkości i grubości a ĄŚĆŻ są w innym stylu. Wtedy jest to okropnie widoczne, ale inicode usuwa taki przypadek i poprawia czat na bardziej czytelny
 17. Uzi

  Skrypt na awanse

  Tak
 18. xAxee

  Skrypt na awanse

  @Uzi tylko te 2 rangi maja byc do awansu?
 19. Uzi

  Skrypt na awanse

  ok
 20. Sop24PL

  Skrypt na awanse

  Ok. W takim razie jutro rano ok. 7 napisze Ci ten skrypt
 21. Uzi

  Skrypt na awanse

  Nie, tylko admin może to wpisać.
 22. Sop24PL

  Skrypt na awanse

  Ale jak gracz wpisze /awans to ma spełniać jakieś warunki zanim dostanie rangę wyżej? Np. Jakieś itemy
 23. deusowy_yt

  Prosze o pomoc

  Witam, dobrzę to robię? package me.neroos.hash; import java.util.HashMap; import java.util.Map; import org.bukkit.Bukkit; import org.bukkit.command.Command; import org.bukkit.command.CommandSender; import org.bukkit.entity.Player; import org.bukkit.plugin.java.JavaPlugin; public class Main extends JavaPlugin{ public static Map<Player, Boolean> map = new HashMap<Player, Boolean>(); boolean bolean; public void onEnable() { System.out.println("ELO"); } @Override public boolean onCommand(CommandSender sender, Command cmd, String label, String[] args) { Player p = (Player) sender; if(cmd.getName().equalsIgnoreCase("stan")) { if(map.get(p) == Boolean.TRUE) { sender.sendMessage("§aWlaczone"); } else { sender.sendMessage("§cWylaczone"); } } if(cmd.getName().equalsIgnoreCase("WLACZ")) { map.put(p, bolean = true); sender.sendMessage("§aWlaczone"); return true; } if(cmd.getName().equalsIgnoreCase("wiadomosc")) { if(map.get(p) == Boolean.TRUE) { Bukkit.broadcastMessage("§cTestowa wiadomosc"); return true; } } if(cmd.getName().equalsIgnoreCase("WYLACZ")) { map.put(p, bolean = false); sender.sendMessage("§cWylaczone"); return true; } return false; } }
 24. Uzi

  Skrypt na awanse

  Nwm tylko, żeby działało i nie lagowało. Może być przez pexa czy w jakikolwiek sposób.
 25. xAxee

  Skrypt na awanse

  w jaki sposób ma ją ulepszać ?
 26. xAxee

  Skrypt na NoPL

  Ale dobry skrypt! (jak coś zapomniałeś o komendzie ver) ps starczy zrobić tak: on command: if command is "KOMENDA": if player doesn't have permission "PERMISJA": cancel event
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×