Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
  ZAPRASZAM BETATESY BYLLO 10 OSOB
 2. zmienilbys mi to i wyslal code? to ci wysle jakies pieniądze na pp
 3. JasiooTM

  Kończe x lat

  TO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
 4. JasiooTM

  Kończe x lat

  KOGO URODZINY?
 5. Bardzo Zapraszam!
 6. HEJ! 2.09.2019 startuje mój serwer! Od razuvip za damo oraz o 18:30 (30 min po starcie ) 128 pemiumcase!
 7. Norbi

  Krulik ma urodziny

  Siemanko witam w moim kalendarzu to na 4 września są zaplanowane moje urodzinki
 8. Dzisiaj
 9. Ogólnie ja polecam http://webh.pl aktualnie sam z niego korzystam i nie mam żadnych zastrzeżeń.
 10. To wykonuje komende o 18 w minecrafcie ja chce o 18 w realu
 11. lul, można to zrobić tak: at 18: # Twój kod czy nie prościej?
 12. Szukam rangi na czas z pex!
 13. kolega z moderacji chyba mało się zna jeżeli uważa że ten plugin nic nie blokuje Co do tematu: nic nie jest napisane o wersji serwera, silniku, wynagrodzeniu (no to chyba jedna z ważniejszych kwestii, ja bym od nowa nie pisał pluginu takiego za jakieś 30zl, chyba że gotowy plugin który już kilka serwerów używa)
 14. Syntetik008

  Błąd skript

  nie działa ale najprawdopodobniej po prostu chyba dałem we złe miejsce
 15. every minute: if "%now%" contains "18:00": execute console command "komenda"
 16. JasiooTM

  AntyLogOut

  Gdzie to przeniosłaś #jestemnowynaskript.pl
 17. Kurotsuwa

  AntyLogOut

  Ten temat został przeniesiony.
 18. JasiooTM

  AntyLogOut

  Hej mam dla was skript na antylogout. Wszystkie błędy zgłaszać w komentarzu!
 19. Mnie bardziej obchodzi rozrost mojego serwera, a nie tej strony Jak już bolek wspomniał o powiadomieniach - jest pole "Login" a pokazuje "Imię musi mieć (...)". Pomijam fakt, że regulamin posiada całkiem niepotrzebne punkty. Wydaje mi się, że użytkownik sam decyduje, jakie dane chce podać przy rejestracji. Reasumując kwestię regulaminu... czemu w pierwszym punkcie wszystko od myślnika zaczyna się małą literą, a w następnych punktach wszystko wielkimi literami. A co się dzieje z danymi użytkowników? Raczej bez podłączenia do sieci nie mógłbym przeczytać regulaminu W pierwszej części ciasteczek brakuje prawie na końcu kropki. Mincraft ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ) A od kiedy to adres e-mail pisze się capslockiem Jedna rzecz do której mógłbym się jeszcze przyczepić do brak certyfikatu SSL. Z wyrazami szacunku z północnego bieguna Skripta, Rejszpat ( ͡° ͜ʖ ͡°).
 20. HeezQ

  Premiumcase

  options: name: &9Premium&6Case on load: clear {dropPremium::*} add beacon to {dropPremium::*} add diamond pickaxe of efficiency 6, unbreaking 3 and fortune 3 to {dropPremium::*} add diamond helmet of protection 4 and unbreaking 3 to {dropPremium::*} add diamond chestplate of protection 4 and unbreaking 3 to {dropPremium::*} add diamond leggings of protection 4 and unbreaking 3 to {dropPremium::*} add diamond boots of protection 4 and unbreaking 3 to {dropPremium::*} add diamond sword of sharpness 5 and knockback 5 to {dropPremium::*} add diamond sword of sharpness 5 and fire aspect 2 to {dropPremium::*} add 64 emerald block to {dropPremium::*} add 32 emerald block to {dropPremium::*} add 16 emerald block to {dropPremium::*} command /premiumdaj [<offlineplayer>] [<integer=1>]: permission: premki trigger: if arg 1 is set: set {_ilosc} to arg 2 if arg 1 is "all": add {_ilosc} of chest named "{@name}" to all players send "&6Caly serwer dostal premium case &7%{_ilosc}%" else: if arg 1 is online: add {_ilosc} of chest named "{@name}" to arg-1 send "&6Dostales premium case &7%{_ilosc}%" to arg-1 else: send "&7Ten gracz jest offilne!" else: send "poprawne uzycie: &7/premiumdaj <gracz/all> <ilosc>" on place: if name of player's tool is "{@name}": set event-block to air send "" send "&9Otwierasz premium case" loop (random integer between 1 and 3) times: set {_i} to random element out of {dropPremium::*} drop {_i} at (location of event-block) send "&6Trafiles: &7%{_i}%"
 21. JasiooTM

  Premiumcase

  Znalazłem błąd jak wpisuje /premiumdaj <swojnick> to pisze ze mi dalo a nie daje
 22. Witam, tak jak w temacie potrzebuje skryptu który wykonuje komende w konsoli np "say hello" codziennie o 18:00 z góry dziękuję
 23. Prosiłbym o zmienienie czcionki bo jest masakra z tą (dziwna jest).
 24. @boleknowak Naprawione. . Po wejściu w dany serwer na górze obok "Zgłoś" i "Zagłosuj" jest "Dodaj komentarz". Naprawione. @ivall http://gamesweb.pl
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×